Konstrukcje Szklane               

Balustrady i schody szklane - Niezwykle eleganckie i minimalistyczne rozwiązanie dzięki któremu zabezpieczymy nasze schody i antresole. Specjalizujemy się w montażu balustrad samonośnych, mocowanych na okuciach punktowych do stropów i policzków schodów. Balustrady szklane są wyjątkowe w swojej prostocie, a jednocześnie maksymalnie bezpieczne. Do ich wyrobu używa się formatek hartowanych i dodatkowo laminowanych przez co nawet w przypadku rozbicia szkło zostaje zatrzymane przez folię znajdująca się pomiędzy taflami. W przypadku balustrad możemy używać również tradycyjnego szkła przeźroczystego jak i innych rodzajów szkła np barwione w masie i piaskowane.

Podłogi szklane - Podłogi szklane są rozwiązaniem jeszcze mało popularnym, jednak ze względu na swoje zalety zdobywają coraz większe uznanie inwestorów. Oprócz tradycyjnych podłóg szklanych, które składają się z kilku warstw laminowanego szkła, proponujemy również świetliki w podłogach, które można wykonać chociażby ze szkła laminowanego czy tłuczonego crash-glass, co po podświetleniu daje niepowtarzalne efekty wizualne.

Zabudowy szklane, witryny wystawowe sklepów, ścianki działowe i separacyjne charakteryzują się niezwykłą elegancją i nowoczesnym designem. Umożliwiają w wyszukany sposób rozgrodzić przestrzeń, zachowując przy tym niezwykłe wrażenie przestrzenności.

Kabiny prysznicowe na wymiar - Kabiny prysznicowe oferowane przez nas spełnią wymagania każdego klienta. Ich niewątpliwą zaletą jest dowolny wymiar i kształt, co w wielu przypadkach jest bardzo istotne np. w łazienkach na poddaszu, gdzie często występują skosy. Przeszklenia mogą posiadać dowolny kształt i składać się z elementów stałych, uchylnych jak i całych ścian szklanych montowanych bezpośrednio na brodziku lub podłodze, a także na wannie służąc jako mały parawan.

Drzwi szklane

Lacobel - szkło kolorowe, lakierowane, panele szklane, szkło do kuchni

Szkło dekoracyjne ornamentowe 

Lustra

Szkło przy kominku